Сьогодні, 2 травня, в Петрівському благочинні була звершена Божественна Літургія в храмі на честь Вознесіння Господнього.
Богослужіння очолив Митрополит Олександрійський і Світловодський Боголєп.
Архіпастирський візит у світлі та радісні Пасхальні дні став духовною підтримкою для парафіян та посилив радість спільної молитви. Віряни мали можливість почути повчальне слово владики та отримати його благословення.
Особливою подією цього дня стало привітання настоятеля храму, протоієрея Михайла, який напередодні святкував свій день народження. Парафіяни та гості щирими словами подяки та побажань засвідчили свою любов і пошану до отця.
Завершилося богослужіння молитвою за мир, добробут та Божу милість для всієї парафіяльної громади Петрове.




