Зібрання духовенства Олександрійського благочиння

5 травня в єпархіальному управлінні Олександрійської єпархії відбулося зібрання духовенства Олександрійського благочиння. Зустріч очолив керуючий єпархією митрополит Олександрійський і Світловодський Боголєп.

Під час зібрання були розглянуті актуальні питання парафіяльного життя, розвиток соціального служіння, організація богослужінь у післяпасхальний період та інші важливі аспекти взаємодії між парафіями благочиння. Священнослужителі мали можливість звернутися до владики з питаннями та отримати архіпастирські поради.

На завершення митрополит Боголєп подякував духовенству за старання у пастирському служінні, побажавши миру, натхнення та Божої допомоги у подальшій праці.