Престольне свято в селі Андрусівка Світловодського благочиння

6 травня, у середу 4-ї седмиці після Пасхи, коли Православна Церква святкує Преполовіння П’ятидесятниці та вшановує пам’ять вмч. Георгія Побідоносця, в храмі села Андрусівка Світловодського благочиння урочисто відзначили престольне свято.

Божественну Літургію очолив керуючий Олександрійською єпархією, Високопреосвященніший митрополит Олександрійський і Світловодський Боголєп.

Його Високопреосвященству співслужили:

— духівник єпархії архімандрит Серафім (Краснов);

— секретар єпархіального управління протоієрей Михайло Бобурка;

— настоятель храму ієрей Віталій Комаров;

— духовенство Світловодського благочиння.

Під час богослужіння підносилися молитви за мир в Україні, за наших воїнів-захисників, а також за всіх знедолених і стражденних. Багато вірян цього дня молитовно розділили радість престольного свята.

Після завершення Божественної Літургії відбувся урочистий хресний хід навколо храму, під час якого духовенство та віряни підносили подячні молитви Господу та святому великомученику Георгію.

Після хресного ходу митрополит Боголєп звернувся до присутніх зі словами архіпастирського повчання, закликавши всіх до зміцнення у вірі, любові та єдності, а також до невтомної молитви за нашу Батьківщину.

Наприкінці настоятель храму ієрей Віталій Комаров подякував владиці Боголєпу за спільну молитву, увагу та підтримку, а також всім, хто потрудився над організацією свята.

Святкування продовжилося братньою трапезою та спілкуванням парафіян. Нехай за молитвами великомученика Георгія Господь дарує мир, здоров’я та духовну радість кожному!