Щотижня ця добра справа об’єднує навколо себе небайдужих людей, які готові поділитися частинкою свого тепла, часу та турботи з тими, хто цього особливо потребує.
Щиро дякуємо всім, хто долучається до цього служіння милосердя: жертвує продукти, допомагає у приготуванні, підтримує фінансово, трудиться та молиться разом із нами. Саме завдяки спільній праці ця добра справа продовжується й надалі.
Нехай Милосердний Господь сторицею воздасть кожному за добрі серця, щиру жертовність та любов до ближнього ![]()
З любов’ю у Христі ![]()
Протоієрей Олексій Микитенко


