У Дні пам’яті та перемоги над нацизмом священство вшанувало загиблих та відвідало ветеранів

У День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні духовенство Олександрійської єпархії звершило заупокійні молитви на військових кладовищах та місцях поховань воїнів. Священнослужителі помолилися за спокій душ загиблих, які віддали своє життя за мир і свободу.

До братських могил, пам’ятників і меморіальних комплексів у місті та селах громади були покладені квіти на знак шани та вдячності полеглим у роки Другої світової війни.

Також духовенство відвідало ветеранів, що радують нас своїм життям, висловивши їм повагу та підтримку, адже їхній подвиг і сьогодні залишається прикладом мужності, стійкості та любові до Батьківщини.

Вічна пам’ять полеглим воїнам і цивільним!

Довічна вдячність живим ветеранам!