27 травня 2026 року в Олександрійській єпархії піднесли молитви у четверту річницю Собору Української Православної Церкви

27 травня 2026 року Українська Православна Церква відзначає четверту річницю Собору Української Православної Церкви, що відбувся у місті Києві, в духовному центрі Феофанія.

З благословення керуючого Олександрійською єпархією митрополита Боголєпа, у всіх храмах та монастирях єпархії було піднесено соборні молитви за Святу Церкву, за збереження Православної Віри та за встановлення миру в Україні.

Духовенство та віряни єпархії єдиним серцем вознесли прохання до Господа, дякуючи за пройдений шлях та просячи Його зміцнити єдність, укріпити віру і дарувати довгоочікуваний мир нашій Батьківщині.