31 березня, у Свято-Покровському кафедральному соборі відбувся черговий благодійний обід для нужденних. Автор Протодиякон Кирил Божко | Опубліковано 04.04.202604.04.2026 Щиро дякуємо всім, хто долучається до цієї справи. Нехай Господь воздасть кожному за милосердя та доброту.
4 Травня, 2024 ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІЙШОГО БОГОЛЄПА,МИТРОПОЛИТА ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО ТА СВІТЛОВОДСЬКОГО