У день Святої П’ятидесятниці біля єпархіального управління Олександрійської єпархії відбувся черговий благодійний обід для нужденних.
З благословення митрополита Олександрійського і Світловодського Боголєпа при єпархіальному управлінні регулярно проводяться благодійні обіди для людей, які потребують підтримки та допомоги.
Цього разу гарячі страви приготували та роздали парафіяни храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці селища Нова Прага. Завдяки їхній праці та жертовності нужденні змогли отримати смачний обід і відчути турботу ближніх.
Такі справи милосердя є важливим свідченням християнської любові та допомагають підтримувати тих, хто опинився у складних життєвих обставинах.


