Сьогодні у Свято-Покровському соборі міста Олександрія була звершена урочиста Божественна Літургія, яку очолив митрополит Олександрійський і Світловодський Боголеп у співслужінні духовенства єпархії.
Перед початком запланованого хресного ходу до Світлопілля духовенство та віряни зібралися на спільну молитву, просячи Божого благословення та укріплення для всіх учасників майбутньої молитовної ходи.
Богослужіння пройшло у піднесеній і молитовній атмосфері, об’єднавши присутніх у спільному прагненні до духовного миру та єдності.


