У День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, Високопреосвященнійший Боголеп митрополит Олександрійський і Світловодський в супроводі духовенства, вшанували пам’ять тих, хто стояв на захисті нашої країни та всього світу. Їхні жертви та мужність дали можливість жити у мирі довгі роки.
Інші новини
11 Жовтня, 2025
Милосердя триває у справах!
7 Травня, 2024

.jpeg)