8 травня, у День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, Високопреосвященнійший Боголеп митрополит Олександрійський і Світловодський в супроводі духовенства, вшанували пам’ять тих, хто стояв на захисті нашої країни та всього світу. Їхні жертви та мужність дали можливість жити у мирі довгі роки.
Інші новини
30 Жовтня, 2025
Служіння любові триває.
31 Грудня, 2024
Субота. Сщмч. Єлевферія. Прп. Павла Латрійського
14 Серпня, 2023

