1 червня 2026 року, у понеділок 1-ї седмиці після П’ятидесятниці, в День Святого Духа, у храмі села Браїлівка Онуфріївського благочиння відбулося урочисте богослужіння з нагоди престольного свята.
Святкову Божественну літургію очолив митрополит Олександрійський і Світловодський Боголєп у співслужінні духовенства Олександрійської єпархії.
У цей день численні віряни та паломники зібралися у храмі, щоб спільною молитвою прославити Святого Духа.
Під час богослужіння були піднесені молитви за мир в Україні, за воїнів-захисників, за духовенство та вірних Української Православної Церкви.
Після завершення Літургії митрополит Боголєп привітав духовенство та парафіян із престольним святом, побажавши всім міцної віри, духовної радості та щедрої допомоги Божої благодаті.
Престольне свято завершилося спільною молитвою та братнім спілкуванням духовенства і вірян.



