Хресний хід в Олександрійській єпархії

18 травня 2026 року, у понеділок 6-ї седмиці після Пасхи, після звершення Божественної Літургії віряни на чолі з митрополитом Боголєпом вирушили хресним ходом від храму до святині — храм Великомученика Димитрія Солунського, що в селі Світлопілля.

Учасники хресного ходу, серед яких духовенство та численні православні жителі, однодушно підносили молитви за мир у Україна, за припинення війни, за всіх воїнів та мирних жителів, які потребують Божого захисту й підтримки.

Молитовна хода, звершена в дні Пасхальної радості, стала свідченням єдності та спільної надії вірян Олександрійської єпархії на Господнє милосердя та благословення для нашої землі.

Частина 1