19 травня 2026 року в храмі на честь святого великомученика Димитрія Солунського села Світлопілля була звершена Божественна Літургія. Богослужіння очолив митрополит Олександрійський і Світловодський Боголєп у співслужінні
духовенства єпархії.
Літургія стала продовженням молитовної єдності вірян після вчорашнього хресного ходу, який пройшов від Покровського собору міста Олександрії до храму вмч. Димитрія Солунського. Під час богослужіння віряни піднесли молитви за мир, добробут та духовне укріплення.
Після завершення літургії архіпастир звернувся до присутніх зі словами настанови та подякував усім, хто долучився до спільної молитви.




