21 травня 2026 року, у день свята Вознесіння Господнього, Високопреосвященнійший Боголєп Митрополит Олександрійський і Світловодський звершив Божественну літургію у Вознесенському храмі в Павлиші, Онуфріївського благочинного округу.
Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархіального управління протоієрей Михайло Бобурка, духівник єпархії архімандрит Серафім (Краснов), благочинний Онуфріївського округу протоієрей Миколай Чутора, настоятель храму протоієрей Іоанн Кіш та гості у священному сані.
На сугубій єктенії піднесли до Господа особливі прохання про мир на українській землі і позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.
Наприкінці богослужіння був звершений Хресний Хід навколо храму.
Митрополит Боголєп звернувся до пастви зі словом проповіді, привітав настоятеля храму протоієрея Іоана з днем небесного покровителя та благословив усіх.
На завершення урочистостей настоятель храму протоієрей Іоанн Киш звернувся до Його Високопреосвященства зі словом подяки за архіпастирський візит.
ПРЕС-СЛУЖБА ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ ЄПАРХІЇ



